Vi hjälper er att hitta rätt produkt, service eller utbildning.

Borås Truckservice ägs av Magnus, Marcus och Michael Johansson och totalt är vi 15 anställda.

Borås Truckservice AB
Box 162, 518 22 SANDARED
Tel +46 33-25 88 20
Fax +46 33-25 88 08

Magnus Johansson Verkställande direktör Försäljning & uthyrning Tel: +46 033-25 88 20 Mobil: +46 0705-28 88 21 magnus@borastruckservice.se
Michael Johansson Styrelseordförande Transporter Tel: +46 033-25 88 20 Mobil: +46 0705-37 55 49 michael@borastruckservice.se
Eva Ottosson Kontor & ekonomi Tel: +46 033-25 88 20 Mobil: +46 703-10 36 31 eva@borastruckservice.se
Anders Rosander Verkstadschef Service & reservdelar Mobil: +46 705-44 79 46 anders@borastruckservice.se
Christer Olsson Utbildningsansvarig Mobil: 0708914958 christer@borastruckservice.se
Mattias Karlsson Transport & leverans Mobil: +46 703-28 43 52 mattias@borastruckservice.se
Daniel Stockedahl Fälttekniker Mobil: +46 705-25 88 19 daniel@borastruckservice.se
Micael Johansson Fälttekniker Mobil: +46 768- 25 88 01 micael@borastruckservice.se
Eric Enqvist Fälttekniker Mobil: +46 705-88 32 95 eric@borastruckservice.se
Allan Bryholm Servicetekniker/Fälttekniker Mobil: +46 706-96 88 24 allan@borastruckservice.se
Anton Busetincan Servicetekniker/Fälttekniker Mobil: +46 706-15 88 28 anton@borastruckservice.se
Dennis Johansson Servicetekniker/Fälttekniker Mobil: +46 702-69 28 68 dennis@borastruckservice.se
Stefan Nilsson Servicetekniker Mobil: +46 739-64 48 33 stefan@borastruckservice.se
Richard Wärnå Servicetekniker Mobil: 0739-831827 richard@borastruckservice.se