Vi hjälper er att hitta rätt produkt, service eller utbildning.

Borås Truckservice ägs av Magnus, Marcus och Michael Johansson och totalt är vi 20 anställda.

Borås Truckservice AB
Box 162, 518 22 SANDARED
Tel +46 33-25 88 20
Fax +46 33-25 88 08

Magnus Johansson

Verkställande direktör Försäljning & uthyrning

Tel: +46 033-25 88 20

Mobil: +46 705-28 88 21

magnus@borastruckservice.se

Michael Johansson

Styrelseordförande Transporter

Tel: +46 033-25 88 20

Mobil: +46 705-37 55 49

michael@borastruckservice.se

Anders Rosander

Verkstadschef Service & reservdelar

Mobil: +46 705-44 79 46

anders@borastruckservice.se

Christer Olsson

Utbildningsansvarig

Mobil: +46 708-91 49 58

christer@borastruckservice.se

Mattias Karlsson

Servicetekniker

Mobil: +46 703-28 43 52

mattias@borastruckservice.se

Daniel Stockedahl

Fälttekniker

Mobil: +46 705-25 88 19

daniel@borastruckservice.se

Micael Johansson

Fälttekniker

Mobil: +46 768- 25 88 01

micael@borastruckservice.se

Eric Enqvist

Fälttekniker

Mobil: +46 705-88 32 95

eric@borastruckservice.se

Allan Bryblom

Servicetekniker/Fälttekniker

Mobil: +46 706-96 88 24

allan@borastruckservice.se

Anton Busetincan

Servicetekniker/Fälttekniker

Mobil: +46 706-15 88 28

anton@borastruckservice.se

Stefan Nilsson

Servicetekniker

Mobil: +46 739-64 48 33

stefan@borastruckservice.se

Richard Wärnå

Servicetekniker

Mobil: +46 739-83 18 27

richard@borastruckservice.se

Mikael Wrzos

Servicetekniker

Mobil: +46 763-57 65 49

mikael.wrzos@borastruckservice.se

Benke Fast

Transport & Leverans

Mobil: +46 705-25 88 20

benke@borastruckservice.se

Oliwer Nygren

Servicetekniker

Mobil: +46 705-28 06 27

oliwer@borastruckservice.se